Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета Перша сторінка

Водохреще

Водохреще

19 січня, на свято Богоявлення, Хрещення Господнє, після Божественної Літургії в кафедральному соборі Святої Трійці митрополит Луцький і Волинський Михаїл із соборним духовенством та вірними пройшли хресним ходом до берега річки Стир (пляж центрального парку), де, як і щороку, було відправлено велике освячення води (на світлині інформаційної служби єпархії). Після щедрого окроплення владика, коментуючи подію на прохання представників ЗМІ, зазначив, що віруюча людина у цей день не тільки «моржує» (таких небагато), а насамперед прагне торкнутися до святині. Адже освячення води звершується на спомин про Хрещення Ісуса Христа. Коли людина з Богом, вона впевнена у завтрашньому дні. Тому важливо ніколи не відступати від Його заповідей, любити Господа понад усе, а також ближнього свого та рідну землю, підкреслив архіпастир.

28 лютого 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо