Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета Лист до редакції

ТІЛЬКИ НЕ АБОРТ!

Галина БОНДАРУК, Луцьк

Народження дитини – це справжня радість, це плід любові! Що ж багатьох жінок змушує йти на аборт? Гріховна спокуса. Інколи жінка перериває вагітність за рекомендацією лікаря, але мова не про це. Частіше бувають аборти із різних особистих причин, але ніякі виправдовування не мають ваги. Не задумуються жінки про можливі наслідки аборту. Дуже важко згадувати, як свого часу, не знаючи, що таке гріх, я його скуштувала. Окрім того, що я погасила іскорку життя, прийшли ускладнення зі здоров’ям. Лише тоді почала каятись.

Будь-яка операція – це ризик. Аборт же дуже рідко проходить безслідно для здоров’я жінки. Та найголовніше, що аборт – це вбивство. Цей тяжкий гріх нині не карається законами нашого суспільства, але його осуджує Бог.

Саме жінці випала щаслива доля материнства. Перше слово, що промовляють лагідні уста немовляти, – «Мама!» Тої солодкої миті, напевно, кожна матір відчує, що вона на вершині любові й Божої благодаті! Адже народження дітей – це Божий дар! У Першому посланні апостола Павла до Тимофія (2:15) сказано, що жінка «спасеться через народження дітей, якщо буде у вірі й любові та в святості з цнотами!»

Любі жінки і майбутні мами, бережіться спокус! З Божою допомогою шукайте правильне рішення, щоб уникнути аборту.

Бажаєте, щоб Вашого листа опублікували У «Волинських єпархіальних відомостях»? Якщо у Вас є коментарі з приводу статей або думки, якими Ви прагнете поділитися з читачами, – надсилайте їх до редакції (Градний узвіз, 1, Луцьк, 43025). Будь ласка, зазначайте Ваше ім’я, прізвище, місце мешкання, а також телефон. Листи можуть редагуватися, скорочуватися.

Волин. єпарх. відом.– 2009.– № 9 (58)

25 вересня 2009 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо