Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета Лист до редакції

ВІДБЛИСК БОЖОЇ ЛЮБОВІ

Священик Володимир ПИРІГ,
настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Миляновичі Турійського деканату

Нещодавно ми відзначали День матері. А чи часто задумуємось, якою повинна бути мати-християнка? Святе Письмо говорить, що в Бозі є безмежна любов до людей, грішників. Материнська любов є відблиском Божої любові. Мати вміщує в собі любов, терпеливість, порозуміння, жертовність. Просто любити когось – це ще мало. Треба любити ближнього, як себе самого. Мати любить своїх дітей більше, ніж себе. Для того, щоб нагодувати дітей, вона залишається голодною. Однак радість, якої зазнає при цьому, більша від тої радості, яку відчувають діти. Витривалості у матерів-християнок варто дивуватись. Вони можуть бути слабшими, ніж чоловіки, але в них є сильне серце, тож вони мають таку витривалість, яка перевищує чоловічу силу. Вони ж семижильні!

Матері повинні молитися і привчати до молитви своїх дітей. Для того, щоб залишився час для молитви, треба спростити своє життя. Певна річ, потрібно займатися домашнім господарством – речами бездушними, але ще потрібніше займатися вихованням дітей. Нехай матір говорить дітям про Господа Ісуса Христа, читає життя святих, розповіді на духовну тематику. Одночасно матір займається й очищенням своєї душі, її духовне життя непомітно, безшумно зцілюватиме і душі її дітей. Таким чином вона і діти житимуть радісно й будуть щасливими. Якщо мати не може вибрати час навіть на те, щоб прочитати «Святий Боже...», то як освятяться її діти?! Благоговіння матері має велике значення. Якщо в матері є смиренність, є страх Божий, то все в домі йде як слід. Стати матір’ю легко, а бути – важко.

Бажаєте, щоб Вашого листа опублікували У «Волинських єпархіальних відомостях»? Якщо у Вас є коментарі з приводу статей або думки, якими Ви прагнете поділитися з читачами, – надсилайте їх до редакції (Градний узвіз, 1, Луцьк, 43025). Будь ласка, зазначайте Ваше ім’я, прізвище, місце мешкання, а також телефон. Листи можуть редагуватися, скорочуватися.

Волин. єпарх. відом.– 2009.– № 5 (54)

26 травня 2009 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо