Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

Перша сторінка

ВІЗИТ ПАТРІАРХА

Протоієрей Віталій СОБКО,
прес-секретар єпархії

Під час Патріаршого Богослужіння. Світлина прот. Віталія Собка19–20 червня Святійший Патріарх Філарет перебував із архіпастирським візитом у Луцьку. Це 10-й візит Його Святості на Волинь як предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату. Традиційно протягом тривалого часу Патріарх на День Святого Духа молиться в головному волинському храмі – кафедральному соборі Святої Трійці. Спільна молитва Глави УПЦ Київського Патріархату та його волинської пастви була цими днями особливо урочистою, оскільки саме цього року виповнюється 250 літ від завершення будівництва храму й 125 – з часу його освячення як православного собору.

З нагоди успішного прибуття духовенство відслужило короткий молебень. Після молитви першоієрарх привітав присутніх зі Святом Трійці, подякував за теплу зустріч і висловив задоволення тим, що протягом багатьох років має можливість розділяти з волинянами радість П’ятдесятниці.

Пізніше в управлінні Волинської єпархії відбулося дружнє спілкування Патріарха з єпископом Михаїлом і місцевою владою. Обговорювалися церковно-державні стосунки, сучасний стан справ...

31 липня 2005 р.
Єпископ Луцький і Волинський Михаїл
ЗВЕРНЕННЯ ЄПИСКОПА ЛУЦЬКОГО І ВОЛИНСЬКОГО МИХАЇЛА З НАГОДИ ПОЧАТКУ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

+ Михаїл, єпископ Луцький і Волинський

Боголюб’язні священнослужителі, монахи, церковнослужителі!
Дорогі брати і сестри!

Наша волинська церковна спільнота, як і весь православний світ, цими днями вступає у Великий піст. Враховуючи важливість цього періоду для кожного християнина та знаючи про неналежне ставлення до нього багатьох наших вірних, ми вирішили поширити це звернення, щоб таким чином підкреслити Божу науку щодо Великого посту.

Навіщо постити? Чому Церква закликає нас постити? Для чого потрібно в чомусь себе обмежувати, тоді як у значної частини людей згадка про піст викликає лише іронічну посмішку?..

31 березня 2005 р.
Єпископ Луцький і Волинський Михаїл
СЛОВО ЄПИСКОПА ЛУЦЬКОГО І ВОЛИНСЬКОГО МИХАЇЛА

Боголюб’язні священнослужителі, монахи, церковнослужителі!
Дорогі брати і сестри!

Інформаційний простір сучасного світу надзвичайно перевантажений. Потоки різноманітної, здебільшого, абсолютно порожньої або досить шкідливої інформації виливаються на нас щоденно, щогодини і щохвилини. Часом буває дуже непросто відшукати в тій каламутній воді справжні скарби, що дійсно можуть бути корисними для духовної людини.

Але це зовсім не означає, що в добрий грунт не потрібно сіяти добре зерно. Сіяч якісного насіння, як і проповідник Божественної науки – зобов’язаний виконувати своє покликання. Зобов’язаний проголошувати й поширювати те, про що не можна мовчати, пам’ятаючи слова Христа: «Кажу вам, коли вони [апостоли] замовкнуть, кричатиме каміння» (Лк.19:40). Зобов’язаний іти й навчати в ім’я Отця і Сина і Святого Духа...

31 грудня 2004 р.
1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-53
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо