Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ВИСТАВКА ІКОН

25 серпня 2008 р.

У Музеї волинської ікони відкрито виставку «Найдавніші ікони Волині», присвячену 1020-річчю хрещення Русі та 15-літтю музею. Це спільний проект музейних закладів Волинської та Рівненської областей. Експоновано десять образів ХІ–ХVI століть. З благословення єпископа Луцького і Волинського Михаїла на відкритті виставки побував старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний. Він передав вітання й благословення архієрея і побажав успіхів музейним працівникам у їхній клопіткій праці.

25 серпня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо