Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

КИЇВ. МИХАЙЛІВСЬКА

21 липня 2008 р.

Під час патріаршої Літургії 19 липня 2008 р. на Михайлівській площі в Києві. Світлина священика Миколи Цап’юка18 липня єпископ Луцький і Волинський Михаїл був учасником Архієрейського Собору. На ньому виступив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, який ознайомив присутніх з перспективами подолання канонічної ізоляції Київського Патріархату. Усі члени Собору висловили згоду з позицією первоієрарха.

Священики й миряни з Волині. Світлина прот. Віктора ПушкаНаступного дня на Михайлівській площі столиці відбулась патріарша Літургія на честь 900-ліття Золотоверхого монастиря та 1020-ліття хрещення Русі-України. На неї з’їхалися духовенство й миряни з усієї України. Делегація від Волинської єпархії була чи не найбільша: близько ста п’ятдесяти священиків та п’ятисот вірних. У святковій відправі разом із іншими архієреями взяв участь і владика Михаїл. Після Літургії всі учасники святкувань пройшли хресним ходом до пам’ятника рівноапостольному Володимирові, де Патріарх очолив молебень.

Усі священики з Волині були вдягнені в ризи із гербом єпархії, а віряни тримали в руках десятки єпархіальних прапорів, тож волиняни були дуже помітні з-поміж тисяч молільників.

21 липня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо