Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НАШІ ПОКАЗАЛИ ВИЩИЙ КЛАС

17 липня 2008 р.

Архієрейський хор «Оранта»Славнозвісний співочий колектив «Оранта» – архієрейський хор Троїцького собору в Луцьку – знову представив своє мистецтво за кордоном. Цього разу волиняни побували на ХІХ Фестивалі української культури в Сопоті (до речі, вдруге, уперше – 1995 року). Його проводить Об’єднання українців у Польщі. У заходах фестивалю брали участь фольклорні, естрадні, хорові колективи (з України, зокрема, знаменита «Думка»).

На завершення фестивалю 13 липня в соборі Св. Варфоломія УГКЦ було проведено великий концерт церковної музики, присвячений 1020-річчю хрещення Русі-України. Майже всю програму концерту складав виступ «Оранти». Звучали самі шедеври – Д. Бортнянського, М. Березовського, А. Веделя, М. Леонтовича, М. Лисенка та інших класиків, нашого сучасника В. Тиможинського.

Художній керівник і диригент «Оранти» Василь Мойсіюк повідав нашій прес-службі, що публіки було дуже багато й успіх був великий та що без усілякого сприяння нашого посольства у Польщі, управління культури луцького міськвиконкому (Ю. Войнаровський) та єпископа Луцького і Волинського Михаїла ця поїздка була б неможливою.

17 липня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо