Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ГАРНЕ ЗАКІНЧЕННЯ, ГАРНИЙ ПОЧАТОК

1 липня 2008 р.

Церква Архістратига Михаїла в с. Гірка-Полонка Луцького районного деканату. Світлина Володимира МолявчикаГромада Архістратига Михаїла в с. Гірка-Полонка Луцького районного деканату зробила чудовий подарунок учасникам шкільного літнього табору: на його завершення настоятель протоієрей Володимир Присяжнюк із паніматкою та вчителями повіз дітей святинями Володимирщини. Тридцятеро юних християн побували в Успенському соборі, Василівській церкві та Зимненському монастирі, зокрема в його підземній частині. Хоча собор і монастир належать до Московського Патріархату, їхні служителі вельми добре поставилися до відвідувачів із УПЦ КП, що тепер, до речі, стає нормою. Ще одна прикмета: у поїздці були діти не тільки з православних, а й протестантських сімей. Це дуже хороший почин, адже браття-протестанти мають так само, як і ми, знати духовну історію України.

01 липня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо