Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НЕБУВАЛА ІМПРЕЗА

19 травня 2008 р.

У Музеї волинської ікони – нова виставка. Світлина Юлії СпіріноїУ Музеї волинської ікони відкрито виставку «Достойно величати Тебе, Богородице!» – спільний проект Національного художнього музею України та Волинського краєзнавчого музею. В експозиції представлено сімдесят вісім богородичних ікон XVII – XIX століть із зібрання Національного художнього музею, деякі з них – чудотворні. Це рідкісна можливість ознайомитися з цими творами, що містяться у запасниках і не доступні не тільки широкій публіці, а й багатьом спеціалістам.

На вернісажі від Київського Патріархату були присутні прес-секретар єпархії протоієрей Віталій Собко і насельник Замкового Архангельського монастиря в Луцьку ієромонах Іов (Богуш). У виступі о. Віталій, зокрема, сказав: «Для того, аби відродити й піднести духовність українців, потрібно посилити дослідження й популяризацію наших святинь, нашого іконопису. Це дуже важливо й потребує спільних зусиль держави і Церкви».

19 травня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо