Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПІШЕ ПАЛОМНИЦТВО

13 травня 2008 р.

Паломники. Світлина прот. Віталія СобкаДнями відбулася піша проща з Луцька до Почаєва. З посохами пілігримів вийшли тринадцять богомільців на чолі зі священиком Сергієм Лівончуком, із них семеро ходили до Лаври торік.

Битими шляхами й малопомітними путівцями верстали дорогу юні й літні, підживляючи свій дух побожними піснеспівами й молитвами. Так, було нелегко, але прочани переконані, що піше мандрівництво до відпустового місця – це справжнє паломництво. Воно корисніше для душі, аніж автобусне, що схоже радше на екскурсію. А ще незабутніми є враження від спілкування з селянами дорогою: вони підносять квас і воду, згадують, як замолоду й самі ходили до Лаври, хрестять навздогін.

Натруджені, але щасливі прочани чекають наступної прощі. Пішої неодмінно!

13 травня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо