Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Вийшло листопадове число «Волинських єпархіальних відомостей»

Листопадовий випуск газети «Волинські єпархіальні відомості»

У рубриці «Варто знати» Віталій Клімчук, головний редактор газети, розповідає про Пилипівку, Різдвяний піст, який наближається. Він наголошує: потрібно поститись не тільки тілесно, а й духовно. Хоча, зважаючи на нинішній т. зв. споживчий кошик, ми і так будемо харчуватися не найкращим чином. Автор у матеріалі «Піст: “Не хлібом єдиним”» нагадує і про інші пости протягом року.

Ангеліна Вигоднік, провідний науковий співробітник Музею волинської ікони, подає відомості про образ святої Параскеви, пам’ять якої вшановуємо 10 листопада. Ікона походить із церкви в ім’я цієї угодниці Божої с. Осівці Камінь-Каширського деканату.

До редакції надходять запитання від парафіян, на які відповідає священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, кандидат богословських наук. Про те, як Церква ставиться до медицини і лікарів, – у дописі «Істинний лікар». Отець Андрій пояснює, що звернення до медиків необхідне, бо Господь через них може подавати зцілення. Але найперше, звичайно, треба звертатися по допомогу до Бога. Крім того, потрібно пам’ятати, що хвороби лікують від гріхів.

У цьому номері читачі зможуть ознайомитися з хронікою подій за місяць, відзначенням актового дня ВПБА тощо.

08 листопада 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо