Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«ДО ТУРКОВИЧ СПІШИТЬ НАРОД...»

26 липня 2007 р.

Паломники з Волині принесли в дар турковецькій православній церкві Вишгородську ікону Божої МатеріГрупа паломників – членів товариства «Холмщина» з Луцька, Нововолинська, Володимира, Луцького, Ківерцівського, Горохівського та інших деканатів нашої єпархії, а також члени товариств холмщан зі Львівщини та Рівненщини були учасниками свята Положення риз Пресвятої Богородиці, ушанування Турковицької ікони Божої Матері, що відбулося в холмському селі Турковичі (нині у Польщі) на місці знищеного православного монастиря.

Настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Гірка Полонка Луцького районного деканату протоієрей Володимир Присяжнюк, який духовно окормлював наших богомільців у цій прощі, та голова волинської організації «Холмщина» Микола Онуфрійчук розповіли єпархіальній прес-службі, що у програмі першого дня цих урочистостей були зустріч архієреїв, Усенічна, акафіст перед Турковицьким образом, панахида по спочилим сестрам Турковицької обителі і всім православним холмщакам, чиї могили розсіяні по всьому світу. Другого дня святкування було відправлено акафіст священномученикам холмським і підляським, Божественну Літургію, відбувся хресний хід до джерела й освячення води. Архієрейську Літургію очолив первоієрарх Православної Церкви в Польщі митрополит Сава.

Це велике зворушливе свято за участю кількох тисяч прочан, переважно з Польщі та України, чотирьох єпископів та близько сорока священиків ознаменовано відкриттям православного храму в Турковичах, що в минулому були осередком духовності на Холмщині. Уродженці цього краю, які тепер живуть на Волині, Рівненщині та Львівщині, принесли свої дари новому Божому домові, молилися на могилах дідів-прадідів у багатьох селах краю.

26 липня 2007 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо