Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Володимирський міський декан взяв участь в українсько-польській конференції

Протоієрей Юрій Пилипець

Протоієрей Юрій Пилипець, викладач Волинської православної богословської академії, кандидат богословських та педагогічних наук, взяв участь у міжнародній конференції «VI Українсько-польські наукові діалоги». Вона проходила в Яремчі Івано-Франківської області.

Раз на два роки, з 2003-го, Хмельницький національний університет організовує разом із зарубіжними партнерами цей захід. Кожен мав особливості відповідно до реалій в Україні та світі. Шоста конференція відбулася на тлі буремних подій 2014–2015 років.

01 листопада 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо