Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Владика Михаїл про Бориса Клімчука: «Зробити великі вчинки під силу тільки великій людині»

3 листопада 2015 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл на вечорі спогадів про Бориса Клімчука. Світлина з сайта volynnews.com

Митрополит Луцький і Волинський взяв участь у вечорі спогадів про «сина волинської землі», як любив називати сам себе Борис Петрович. Захід відбувся у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

У виступі архіпастир зауважив: «Таких людей, як Борис Клімчук, треба не лише пам’ятати, а й продовжувати ті добрі справи, які він встиг сотворити за свого життя. Із тугою згадую великого сина Волинського краю, бо ця людина любила свій край. Не вистачає його духу любові, духу праці й духу натхнення. Не вистачає великих вчинків». Владика нагадав, як покійний міг стати перед громадою на коліна і сказати: «Вибачте, якщо щось зробив не так. Але я хочу, щоб на Волині був мир». За словами архієрея, зробити великі вчинки під силу тільки великій людині.

«Я син волинської землі», – це слова Бориса Клімчука, які лягли в основу однойменної книги-спомину про нього. Над виданням трудилися письменники та журналісти Волині. Презентація пам’ятної друкованої книги відбулося 27 жовтня.

05 листопада 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо