Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Священик із Колодяжного презентував збірку своїх поезій

30 жовтня 2015 р. Протоієрей Іван Оринчак під час презентації книги поезій «Фундаментальна потреба». Світлина з сайта Cerkva-kovel.com.ua

Вийшла у світ друга книга поезій «Фундаментальна потреба» протоієрея Івана Оринчака, настоятеля парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Колодяжне Ковельського районного деканату. Про це пише сайт благочиння Cerkva-kovel.com.ua.

У його творах – філософське розуміння того, для чого ми приходимо в цей світ і з чим повинні переходити у світ інший. Кожен рядок пронизано великою любов’ю до рідної землі, до людей у нерозривному контексті життя з Богом в серці. Бо ж своєю творчістю, як і всім життям, о. Іван сповідує любов до ближнього як найвищий ступінь Божої любові. Книгу випустило Волинське обласне редакційно-видавниче підприємство «Надстир’я».

У центральній районній бібліотеці душпастиря привітали декан протоієрей Іван Бонис, духовенство районного та міського благочинь, парафіяни сіл Колодяжне і Любитів, музичний колектив «Райдуга». Майстерно декламувала поезії священика Олена Місюра, директор Доротищенського сільського будинку культури.

Начальник відділу культури Ковельської райдержадміністрації Тетяна Матящук та директор районної бібліотеки Галина Божик вручили душпастиреві грамоту за багаторічну плідну співпрацю. Начальник міського управління освіти Віктор Бичковський подякував панотцеві за суттєву допомогу у вихованні учнівської молоді.

Долучились до вітань учні недільної школи при храмі Великомученика Юрія Переможця с. Дубова зі своїм керівником Наталією Тхоржевською та вихованці «Школи гармонійного розвитку» при ковельській філії Союзу українок.

Аби придбати збірку поезій, потрібно звертатися особисто до о. Івана Оринчака за тел. 097-897-00-64.

04 листопада 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо