Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Волинський чернець провів навчання військових капеланів

29 жовтня 2015 р. Ієромонах Макарій (Дядюсь) проводить навчання військових капеланів. Світлина з архіву о. Макарія

Ієромонах Макарій (Дядюсь), капелан батальйону ім. Сергія Кульчицького Нацгвардії України, насельник монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин на Ківереччині, разом з іншими військовими священиками провів підготовку душпастирів, які відбудуть на ротацію в зону АТО.

Захід проводився на території військової частини 3066 Києва в рамках першої міжнародної конференції «Організація духовної опіки, служба військового священика (капелана) в умовах збройного конфлікту» за участю капеланів країн – членів НАТО. У ній взяли участь представники різних конфесій України.

Учасники розглянули проблеми впровадження інституту капеланства. Це, зокрема, відсутність соціальних гарантій для військового священика і невирішеність питання оплати їх праці. Про це йшла розмова між священнослужителями та секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим.

«Нарешті починається робота з капеланами із розумінням, що в них є потреба для нашого війська. І що нашому командуванню не байдуже духовний стан наших бійців», – зазначив о. Макарій у «Фейсбуці».

30 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо