Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Владика Михаїл побував на престольному святі в Чернівцях

27 жовтня 2015 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл в Чернівецькому кафедральному соборі Преподобної Параскеви Сербської. Світлина з сайта orthodox-cv.org

З нагоди вшанування преподобної Параскеви Сербської митрополит Луцький і Волинський очолив Божественну Літургію в кафедральному соборі у день храмового празника. Про це повідомляє сайт Чернівецько-Буковинської єпархії Оrthodox-cv.org.

Головною подією торжества стало привезення ікони з частинкою мощей преподобного Меркурія Чернігівського, ігумена Бригинського, яку передали з Чернігова.

Із волинським архієреєм служили митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, єпископ Ужгородський і Закарпатський Ворсонафій, єпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій.

29 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо