Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Загиблих у Другій світовій молитовно вшанували у Луцьку

28 жовтня 2015 р. Протоієрей Михайло Онищук на меморіальному комплексі «Вічна слава». Світлина з сайта volynnews.com

Панахиду з нагоди 71-ї річниці визволення України від нацистських загарбників служив на меморіальному комплексі «Вічна слава» протоієрей Михайло Онищук, декан і настоятель парафії Холмської ікони Божої Матері.

Звертаючись до присутніх, він закликав самовіддано любити свою країну. «Зараз дні, коли Господь умудряє нас, війна не лише на Сході відбувається, а й в наших серцях», – наголосив священик. Він додав, що мир обов’язково прийде, але важливо, аби жар у серцях не охолов, а час не притупив пам’яті про втрати, ціну здобутого миру.

Потому відбулося покладання квітів до пам’ятника «Невідомому солдатові».

На заході були присутні голови облдержадміністрації Володимир Гунчик, облради Валентин Вітер.

29 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо