Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

На єпархіальний відеоканал завантажено тисячний файл

Єпархіальний відеоканал Youtube.com/PravoslaviaVolyni

26 жовтня відеоканал Youtube.com/PravoslaviaVolyni досяг ювілейного показника – 1000 завантажених файлів. На сьогодні він має 290 користувачів та понад 273 тисячі переглядів.

Перше відео було висвітлено 6 грудня 2011 р. Найпопулярніші з них за весь час функціонування ресурсу – «Похорон загиблих під Волновахою» (10 619 переглядів), «Як монахи УПЦ (МП) ламали хрест» (9510) та трансляція патріаршої Літургії в Луцьку 2012 року (понад 7490 переглядів).

Відео згруповано за рубриками – проповіді, інтерв’ю та прес-конференції, передачі, паломництва, Богослужіння, репортажі та сюжети, виступи і звернення, концерти, фільми та кліпи, презентація та інші заходи.

28 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо