Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У Рудці-Козинській уперше лунала православна молитва українською

25 жовтня 2015 р. Подячний молебень і мале освячення води у Рудці-Козинський. Світлина інформаційної служби єпархії

Подячний молебень і мале освячення води у пристосованому приміщенні в с. Рудка-Козинська Рожищанського деканату відслужили декан протоієрей Василь Шняк та інше місцеве духовенство.

Хоча громада там зареєстрована раніше, та досі не було активістів, які допомагали б її розвитку. І тільки недавно голова сільськогосподарського виробничого кооперативу «Зоря» Микола Шпак надав дві кімнати для служіння громаді Святого Духа Київського Патріархату. Не стояв осторонь і сільський голова Микола Яцюк, який планує виділити ще й земельну ділянку в постійне користування для цієї парафії.

Стараннями благочинного, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці в Рожищі о. Василя цього недільного дня зібрався люд, який хоче молитися рідною мовою. Панотець закликав триматися єдності в своїй церкві та підтримувати ці нелегкі починання.

На молебні був головний редактор обласної газети «Вісник і Ко» Євген Хотимчук – виходець із цього села та перший жертводавець. Зробити ремонт приміщення допомогли Віктор Жовнірук із сім'єю.

27 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо