Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Представник єпархії – у Відні на благодійному ярмарку

18 жовтня 2015 р. На доброчинному дитячому ярмарку у Відні. Світлина з архіву Валерії Лесюк

Завідувач єпархіального відділу організації благодійності та соціального служіння Валерія Лесюк взяла участь у Другому доброчинному дитячому ярмарку, який проходив у столиці Австрії. Поїздка відбулася за сприяння митрополита Луцького і Волинського Михаїла, синодального відділу соціального служіння та благодійності.

Матінка Валерія привезла на виставку картини, які створили дружини військовослужбовців та їхні діти в рамках духовно-психологічної підтримки сім’ям воїнів АТО.

Організатор ярмарку – ініціативна група «Малята Відня» за підтримки посольства України в Австрії та інших організацій. У програмі заходу були: майстер-класи, показ українських мультфільмів, вистава лялькового театру, демонстрація модельного одягу тощо.

Біля кожної картини було розміщено інформацію про авторів та фото, тож кожен відвідувач мав змогу глибше ознайомитися з представленими роботами.

Єпархіальний відділ висловлює щиру подяку парафіянину-жертводавцю, який побажав залишитися невідомим, за солодку випічку, виторг з якої пішов у загальну скарбничку на потреби дітей загиблих солдатів.

23 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо