Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Про чоловічу обитель у Соколі – в друкованому ЗМІ

Ігумен Яків (Мільян) біля обителі. Світлина з сайта visnyk.lutsk.ua

Всеукраїнський тижневик «Вісник і Ко» опублікував матеріал про чоловічий монастир Успіння Пресвятої Богородиці в селі Сокіл Рожищанського деканату.

Як розповідає ігумен Яків (Мільян), спершу Богослужіння проводилися в колишній конторі колгоспу, в сільській хатині, аж поки ординарія Луцької дієцезії Римсько-Католицької Церкви безоплатно не передала приміщення костелу.

Споруда дісталася поруйнованою, описує кореспондент видання. Спочатку її не пощадила війна, бо ще досі зі стін стирчать авіабомби часів Другої світової. Потім радянська влада використовувала храм як зерносховище.

Але відколи настоятелем став ігумен Яків, в Успенській обителі багато чого змінилося. Добудовують двоповерховий житловий корпус для братії. У ньому – трапезна, келії, кухня. Служби правлять у приміщенні храму. Поки що облаштували вівтар у притворі.

Настоятель розповідає, що постійно приїжджають допомагати студенти Волинської православної духовної академії, інші священики, соколяни. Те, що нині маємо монастир, – це ініціатива місцевих. «Нам би дах костелу перекрити, тоді б уже почали помаленьку облаштовувати храм», –- зазначає отець ігумен.

28 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо