Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Вийшов єпархіальний настінний календар на 2016 рік

Настінний двосторонній церковний календар на 2016 рік

Видавничий відділ єпархії «Ключі» випустив настінний двосторонній церковний календар на 2016 рік. Як і раніше, він, зокрема, відображає особливо шановані на Волині свята й пам’ятні церковні дні.

На одній стороні календаря розміщено світлину, де митрополит Луцький і Волинський Михаїл окроплює святою водою вірних парафії Мучеників Флора і Лавра в с. Яковичі Володимирського районного деканату. На другій – храм Різдва Пресвятої Богородиці в с. Новосілки Турійського деканату. У 2016-му відзначатимемо 340-річчя цього Божого дому.

У виданні календаря посприяв Центр хірургії ока Професора Загурського. Придбати його можна у книгарні-бібліотеці «Ключі» (Луцьк, просп. Волі, 2 – біля обласної юнацької бібліотеки), у храмах і монастирях єпархії.

21 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо