Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У головній недільній школі єпархії уперше провели захід до Покрови

13 жовтня 2015 р. Виступ учнів Центру християнського виховання дітей і молоді з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України. Світлина з архіву священика Андрія Ротченкова

За сприяння директора Центру християнського виховання дітей і молоді в Луцьку священика Андрія Ротченкова учні вшанували великий богородичний празник та поєднали його з Днем захисника України. На захід «Покрова Божої Матері – релігійне і національне свято українців» було запрошено їхніх батьків, дідусів та бабусь.

Учитель Наталія Ротченкова показала презентацію з фото- і відеоматеріалів про різні типи образа Покрови, історію і побут українського козацтва та вояків УПА.

Вихованці співали духовні та повстанські пісні, читали присвячені цій темі вірші, розповідали про історію свята.

20 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо