Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У луцькому коледжі освятили меморіальну дошку Тарасові Герасимюку

16 жовтня 2015 р. Освята меморіальної дошки Тарасові Герасимюку у луцькому коледжі. Світлина з сайта volynnews.com

Чин освяти на будівлі коледжу рекреаційних технологій і права здійснив протоієрей Володимир Труш, настоятель місцевої парафії Різдва Йоана Предтечі.

Військовослужбовця підрозділу Національної гвардії імені Генерала Кульчицького, жителя села Городище-2 Луцького району Тараса Герасимюка, який загинув у ДТП в зоні АТО, волиняни провели в останню дорогу на початку року. До свого двадцятиліття хлопець не дожив лише п’ять днів.

Часто згадують Тараса студенти та викладачі коледжу. Однокурсники запам’ятали його добрим, веселим і життєрадісним. Він завжди боровся за справедливість і хотів бачити Україну процвітаючою і незалежною.

20 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо