Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«Наша молодь сьогодні жертвує найдорожчим – своїм життям», – протоієрей Юрій Близнюк

Протоієрей Юрій Близнюк. Світлина з сайта yc.volyn.net

Про співпрацю молодіжних інституцій та представників Церкви, чим сьогоднішня молодь відрізняється від попередніх поколінь – про це в інтерв’ю з інспектором із питань місійної діяльності протоієреєм Юрієм Близнюком, яке опубліковано на сайті «Молодіжного центру Волині» Yc.volyn.net.

Душпастир розповідає про успішне функціонування центру в приміщенні Волинської православної богословської академії, про співпрацю молоді та Церкви, про посіяні зерна віри в тих, які повертаються із зони АТО. «Ці вчорашні солдати беруть більше на себе відповідальності, більше цінують те, що мають, хочуть жити і робити щось для України», – зауважує о. Юрій.

Тому перше завдання, яке сьогодні ставить перед собою Церква, за його словами, – виховувати глибоко віруючих людей, патріотів. Для молодої людини важливо знайти певні ідеали та рівнятися на них, але належить розуміти, що в усьому треба покладатися на Бога. Тому у співпраці з молодіжними організаціями Церква несе саме цю місію – наслідування Христа.

20 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо