Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Владика Михаїл: чи сьогодні можна стати святим?

18 жовтня 2015 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор»

Маємо ми шанс потрапити в Царство Небесне в ХХІ столітті чи бути праведником було можливо лише колись – цю тему розвинув митрополит Луцький і Волинський у кафедральному соборі Святої Трійці за Божественною Літургією в неділю, 18 жовтня.

Він навів приклади, що в усі часи були випробування для людей. Візьмімо Другу світову війну, радянські трудодні, зараз АТО на Сході України. «Чому ви переконані, що в ІІІ столітті можна було потрапити в Царство Небесне, а тепер – ні?» – запитав владика парафіян.

За словами архієрея, аби жити згідно з Євангелієм і стати угодником Божим, потрібно брати приклад зі святих землі Волинської, пам’ять яких відзначатимемо 23 жовтня. «Ми маємо знати своїх святих, аби черпати від них знання, як вони проходили випробування та досягали святості», – зазначив митрополит і закликав любити цих подвижників віри, свою благословенну землю.

19 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо