Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Фотовиставка в нижньому храмі володимирського собору Різдва Христового

13 жовтня 2015 р. Виставка в нижньому храмі Різдва Христового у Володимирі-Волинському. Світлина з сайта slovovolyni.com

Понад сорок світлин представили в підземній церкві Покрови Пресвятої Богородиці з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла та за почином Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир». Унікальна фотовиставка має назву «Від святої Покрови до Різдва Христового. Віхи відновлення храму». Про це повідомив інформаційній службі єпархії клірик собору протоієрей Микола Удуд.

Протягом двох тижнів нижній храм собору Різдва Христового у Володимирі-Волинському буде відкритим для тих, хто бажає дізнатись більше про історію цього Божого дому та міста.

На офіційне відкриття завітали перші реставратори храму, старожили міста, музейні працівники та учні міської гімназії.

19 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо