Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

В обласному госпіталі освятили капличку

13 жовтня 2015 р. Освята каплички в обласному госпіталі. Світлина з сайта volga.lutsk.ua

Чин освячення молільні на честь безсрібників і чудотворців Косми та Даміана Асійських здійснили луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук та настоятель парафії Архістратига Михаїла в обласному центрі протоієрей Степан Гайгель, який духовно опікується пацієнтами госпіталю.

До відкриття православної каплички в цій лікарні йшли три місяці. Цьому посприяли головний лікар медичного закладу Тетяна Масікова та жертводавець Ігор Чорнуха.

16 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо