Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У Дубовій відкрили парафіяльну недільну школу

14 жовтня 2015 р. Відкриття недільної школи в Дубовій. Світлина з сайта cerkva-kovel.com.ua

Ідея її створення виношувалась давно, і от на свято Покрови Пресвятої Богородиці ковельський районний декан і настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в цьому селі протоієрей Іван Бонис у храмі благословив 46 вихованців навчатися в новоствореному закладі. Про це – на сайті деканату Cerkva-kovel.com.ua.

Душпастир звернувся до учнів та їхніх батьків: «Основна мета виховання в недільній школі – набувати Духа Святого та перебувати в Ньому. Батькам необхідно усвідомити, що омріяне перетворення неслухняних дітей на Божих дітей не може відбуватись тільки силами людськими, а з волі та милості Господа. Тому відвідуйте храм зі своїми дітьми і не шкодуйте сил молитися за них, віддаючи їх під опіку Ісуса Христа й Матері Божої».

Отець Іван представив учителів школи, які викладатимуть дев’ять предметів. Директором призначено НаталіюТхоржевську. Духовний опікун та інспектор – настоятель православної громади.

Після закінчення Божественної Літургії діти віршованими рядками і церковною піснею прославили Божу Матір та Спасителя. Потім учні та вчителі відвідали могили борців за волю України, які поховані на місцевому кладовищі.

16 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо