Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Дві статті: мистецтвознавця – до Собору волинських святих, богослова – до виборів

Волинські єпархіальні відомості №10 (131), жовтень 2015 р.

У жовтневому числі «Волинських єпархіальних відомостей» серед багатьох цікавих матеріалів можна особливо виділити два.

Лариса Обухович у рубриці «Волинські ікони» розповідає про образ «Собор всіх святих, у землі Волинській просяялих». Адже цей празник відзначатимем 23 жовтня. Загальна кількість угодників, що достойні йменуватися святими, відома лише Богу, ми ж знаємо тільки деяких із них. Цей сонм поповнюється і в наші часи. Але Андрій Манько зобразив лики тих, кого вшановували як волинських святих у його час – на початку 90-х рр. ХХ ст. Характеризується унікальний твір і коротко розповідається про життєвий шлях А. Манька.

У рубриці «Точка зору» вміщено чергову статтю Петра Вінцукевича, добре відомого читачам «інтелектуально-ущипливим» стилем, – «Очі архангела». Він стверджує, що в Святому Письмі є численні перестороги для визискувачів трудящих, зокрема сучасних українських олігархів. Чому наш побожний і працьовитий народ після краху радянського ладу побудував кримінальну систему і на кожних виборах голосує за своїх експлуататорів – це питання поки що без відповіді, але важливо принаймні поставити його.

13 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо