Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У Ковелі відкрито пам’ятну дошку Володимирові Кияну

Митрополит Михаїл на освяті пам'ятної дошки Володимиру Кияну. Світлина інформаційної служби єпархії

Меморіальний знак установили на стіні школи № 7, яку закінчив герой-артилерист (позивний Тайфун). Чин освячення очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. З архієреєм служили декан протоієрей Анатолій Александрук та інше місцеве духовенство.

Владика у зверненні до присутніх наголосив, що цей день є днем пам’яті героя, якого люди з часом можуть і призабути. «Але Бог не забуде, – сказав владика, – бо герої не помирають в очах Божих».

Володимир Киян – виконувач обов'язки заступника командира одного з батальйонів 80-ї ОАМБр. Загинув 3 вересня, розслідуючи обставини розстрілу мобільної групи боротьби з контрабандою під Щастям на Луганщині.

12 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо