Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Перший випуск єпархіальної телепередачі «Людина духовна»

3 жовтня 2015 р. Сюжет із телепередачі "Людина духовна". Кадр із відео інформаційної служби єпархії

У новій духовно-просвітницькій програмі, яка вийшла з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла, глядачі розпочали вивчення Священного Писання, історії Православ’я на Україні та ознайомилися із новим соціальним проектом. Автор – протоієрей Микола Шутяк, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні.

Рубрики ведуть протоієрей Петро Герасимук, викладач біблійної історії Волинської православної богословської академії, та завідувач кафедри гуманітарних дисциплін ВПБА, кандидат філософських наук Ігор Сацик.

Отець Петро провів загальне ознайомлення з Біблією, розповів про її основні книги й авторів, а Ігор Сацик – про основоположника Церкви в Україні апостола Андрія Первозваного.

Завідувач відділу організації благодійності та соціального служіння єпархії Валерія Лесюк і голова громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук представили соціальний проект «Перший молитовник українською мовою шрифтом Брайля». Вони пояснили його велику значимість та необхідність для неповносправних.

Перша єпархіальна передача «Людина духовна» вийшла на обласному державному телебаченні в суботу, 3 жовтня, та неділю, 4 жовтня.

05 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо