Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У Горохові поховали військовослужбовця Сергія Феоктисова

30 вересня 2015 р. Чин похорону військовослужбовця Сергія Феоктисова в Горохові. Світлина з архіву протоієрея Андрія Сидора

Чин похорону у храмі Вознесіння Господнього 30 вересня очолив декан протоієрей Андрій Сидор, з ним служили місцеві священики.

Труну з тілом загиблого земляки зустріли навколішках напередодні, 29 вересня, і перенесли в центр міста. Перед хрестом і пам’ятним знаком «Борцям за волю України» священнослужителі провели заупокійну літію. На ній, зокрема, були присутні голова райдержадміністрації Любов Матвєєва, голова райради Леонід Андрійчук, міський голова Віктор Годик.

Сергій Феоктисов був мобілізований у 24-ту бригаду. 26 вересня підірвався на міні поблизу міста Дзержинськ Донецької області, пробувши в зоні АТО лише три тижні. На Волинь його тіло привезли брат Руслан та волонтери. Поховали на новому кладовищі Горохова поруч із могилою воїна Ігоря Сливки.

01 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо