Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Владика Михаїл: стіймо міцно у вірі, подібно до сім’ї мучениць

30 вересня 2015 р. Церква Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії

Примножувати найвищі чесноти – віру, надію та любов – за прикладом однойменних страстотерпиць закликав митрополит Луцький і Волинський під час храмового свята парафії на честь святих угодниць у церкві, що біля Луцького біотехнічного інституту (вул. Гетьмана Сагайдачного, 6).

На завершення Божественної Літургії архієрей у проповіді закликав шанувати пам’ять мучениць, які носять імена християнських чеснот: «Сьогодні ми святкуємо не просто іменини, сьогодні ми виражаємо свою віру, надію та любов до Бога. А початок премудрості – страх Божий, який базується на любові, житті людини в Бозі. Ми віримо в Бога, надіємося на Нього, виражаємо любов до Бога і до ближнього. А коли говоримо про Софію, то уявляємо мудру людину, яка має не просто знання, а творить християнські діла».

Митрополит виразив захоплення непохитною вірою цієї благочестивої сім'ї. «Тож нехай і ми так будемо трудитися заради Христа, заради віри та України, робити все можливе задля слави Божої», – закінчив проповідь високопреосвященний.

З архієреєм співслужили настоятель парафії священик Андрій Ротченков та інші душпастирі луцького міського деканату.

Привітали священнослужителів і парафіян зі святом учні недільної школи, ректор Луцького біотехнічного інституту Наталія Гнатюк та інші гості, які привезли подарунки для храму. На завершення владика вручив благословенні грамоти кращим працівникам церковної ниви.

01 жовтня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо