Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У Рожищі вперше відбувся міжконфесійний молебень за мир в Україні

27 вересня 2015 р. Міжконфесійний молебень за мир в Україні в Рожищі. Світлина з сайта rozhyshche.rayon.in.ua

У центрі міста, на пл. Незалежності, його очолив декан протоієрей Василь Шняк, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці. У богослужінні взяли участь також представники УПЦ (МП), Римсько-Католицької Церкви та адвентистів сьомого дня.

У слові о. Василь подякував голові райдержадміністрації Інні Гайворонській за ініціативу проведення в останню неділю кожного місяця міжконфесійної молитви за мир.

Душпастир висловив надію, що наступного разу кількість вірних на молитві буде більша, бо наші солдати там, на Сході, потребують як матеріальної підтримки, так і духовної. І швидше настане мир у країні, якщо всі люди нашого міста і району, за словами благочинного, об’єднаються, незалежно від релігійної, національної чи іншої приналежності, та піднесуть свої молитви до Творця.

29 вересня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо