Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

На храмове свято в Мощеній відзначили потрійний ювілей

21 вересня 2015 р. с. Мощена Ковельського районного деканату. Біля храму Різдва Пресвятої Богородиці. Світлина з сайту Cerkva-kovel.com.ua

20 років від заснування церкви Різдва Пресвятої Богородиці в с. Мощена Ковельського районного деканату, 30 – із дня народження настоятеля священика Василя Старевича й 10 – як він служить на цій парафії. Про святкування парафією цих дат повідомляє сайт благочиння Cerkva-kovel.com.ua.

Божественну Літургію очолив декан протоієрей Іван Бонис, який із благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла привітав громаду й душпастиря. За плечима в отця Василя – побудований храм Успіння Пресвятої Богородиці в с. Красноволя, а на часі будівництво ще двох церков: Великомучениці Варвари та Преподобного Іова Почаївського в с. Черкаси.

25 вересня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо