Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Владика Михаїл очолив престольний празник у луцькому Феодосіївському храмі

22 вересня 2015 р. Церква Святителя Феодосія Чернігівського у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії

Урочисте Богослужіння з нагоди свята Знайдення і перенесення мощей святителя Феодосія, архієпископа Чернігівського, під проводом митрополита Луцького і Волинського відбулося 22 вересня.

З архієреєм співслужили – луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук, маневицький декан протоієрей Андрій Закидальський, настоятель парафії протоієрей Петро Стеблина, її клірик протоієрей Богдан Гринів, інші священики луцького міського та районного деканатів, а також гості з Тернопільщини.

На завершення Божественної Літургії владика виголосив проповідь: «Згадуючи сьогодні святителя, ми прославляємо його за діла, які він творив задля слави Божої. Бо справами своїми людина прославляє Бога, своє ім’я та рід. Давайте запитаємо себе: а чим я запам’ятаюся ближнім після своєї смерті, чим я послужив церкві та що я представлю перед Богом? Та чому Господь забирає людину в різний час її земного життя? Відповідь очевидна: вона не трудиться і не дає плоди. Бо ми забуваємо про найважливішу суть нашого призначення – для чого прийшли і як підемо з цього світу? Маємо кожноденно звітувати перед самим собою: що зробили особливого для своєї душі та для свого життя».

Настоятель о. Петро зачитав привітання та подяки від Товариства Червоного Хреста України та воїнів АТО, яким Свято-Феодосіївська громада неодноразово допомагала. До речі, кожної середи у храмі відбувається молебень за здоров’я воїнів.

Під час хресного ходу навколо храму обнесли ікону з частинкою мощей святителя. Під час зупинки процесії було відправлено заупокійну літію над могилами священнослужителів, похованих на церковному подвір’ї.

23 вересня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо