Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Священики Луцького районного деканату знову побували в зоні АТО (уточнено)

9 вересня 2015 р. Священики Луцького районного деканату з підрозділом особливого призначення МВС «Світязь». Світлина з архіву священика Андрія Мовчанюка

Настоятелі парафій Архістратига Михаїла в с. Підгайці священик Іван Гуреєв, Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гаразджа священик Андрій Мовчанюк, Покрови Пресвятої Богородиці в с. Крупа протоієрей Роман Нестер вдруге возили продукти та речі першої необхідності для земляків-військовослужбовців (за підтримки громад сіл Лище, Піддубці, Сьомаки, Гірка Полонка та Липини).

Бійці з Волині перебувають у різних містах і селах Луганщини й Донеччини, у військових частинах та на блокпостах. Зокрема, душпастирі побували в с. Карлівка (1-ша лінія оборони, батальйон «Азов») та в Артемівську (батальйон «Свята Марія»). У Сіверськодонецьку, в підрозділі особливого призначення МВС «Світязь», відслужили водосвятний молебень та покропили солдатів освяченою водою.

Також отці зустрілися з єпископом Луганським і Старобільським Афанасієм, який передасть військовикам частину допомоги, привезеної волинянами.

12 вересня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо