Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Єпархіальний відділ бере участь у випуску молитовника українською шрифтом Брайля

Світлина з сайта elios.org.ua

Надрукувати 300 примірників книжки і розповсюдити їх у бібліотеки для незрячих по всій Україні та інтернатах у Волинській області. Така мета проекту, який уперше реалізують за участю відділу організації благодійності та соціального служіння єпархії.

Спільний соціальний проект стартує з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета за підтримки синодального відділу соціального служіння та благодійності, Волинського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії».

Протягом вересня–жовтня організатори проведуть інформаційну кампанію зі збору коштів на друк молитовника. Вони планують розповсюдити листівки, провести дві благодійні акції, прес-конференції, створити проморолик, залучити громадськість та ЗМІ.

Тож запрошуємо всіх до активної участі в цій богоугодній справі, адже незрячі теж відчувають духовну потребу молитися й торкатися слова Божого.

Кошти на молитовник (194,6 грн за один примірник, загальна вартість 58 380 грн) можна переказувати на картковий рахунок у ПриватБанку: 4149 4978 2479 5738 Скиба Наталія Миколаївна (волонтер).

09 вересня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо