Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

В Іваничах поховали бійця Валерія Янчука

2 вересня 2015 р., Іваничі. Похорон бійця Валерія Янчука. Світлина Степана Паламарчука.

Чин похорону героя, який загинув рік тому під Іловайськом, відправили в храмі Казанської ікони Богоматері 2 вересня. Богослужіння очолив декан протоієрей Ярослав Мельничук.

Напередодні з бійцем 51-ї ОМБр попрощалися в Луцьку, в кафедральному соборі Святої Трійці. Заупокійну літію тут відправив голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко.

Валерій Янчук отримав важке поранення під час обстрілу с. Дзеркальне, що на Донеччині. Лікарям не вдалося врятувати військовослужбовця. Його поховали на кладовищі в Амвросіївці під дещо іншим прізвищем, що ускладнило пошуки тіла бійця.

03 вересня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо