Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У Луцьку помолилися за загиблими під Іловайськом та Савур-Могилою

29 серпня 2015 р., луцький кафедральний собор Святої Трійці. Панахида по загиблих в Іловайському котлі та під Савур-Могилою. Світлина інформаційної служби єпархії.

У кафедральному соборі Святої Трійці відправили панахиду та вручили нагороди з нагоди річниці Іловайського котла й боїв на Савур-Могилі. 29 серпня богослужіння очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

У слові архіпастир коротко проаналізував рік, що минув після трагічних подій на Сході України, які забрали життя багатьох українських воїнів. Він відзначив героїзм бійців-волинян, які, усвідомлюючи відповідальність, вистояли завдяки вірі і любові до України.

Владика закликав чоловіків не ухилятися від священного обов’язку захищати Батьківщину й запевнив, що Церква і надалі не стоятиме осторонь. Згідно з останніми рішеннями Священного Синоду, священики перебуватимуть у зоні АТО як капелани на постійній основі.

На завершення відправи митрополит Михаїл з нагоди річниці трагедії Іловайського котла та Савур-Могили вручив медалі «За жертовність і любов до України».

Разом із владикою у Свято-Троїцькому соборі молилися: віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, луцький районний декан протоієрей Володимир Присяжнюк, соборне духовенство, голова ОДА Володимир Гунчик, міський голова Микола Романюк, голова Луцької РДА Ігор Ярмольський, рідні і близькі загиблих, учасники АТО, волонтери, громадськість.

29 серпня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо