Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У с. Сереховичі Старовижівського деканату освятили пам’ятник «Сім’я»

23 серпня 2015 р. Біля пам’ятника «Сім’я» у с. Сереховичі Старовижівського деканату. Світлина з архіву протоієрея Івана Оринчака

Його встановлено з ініціативи та коштом Андрія Бондарчука, голови Волинського крайового братства Апостола Андрія Первозваного (Луцького Хрестовоздвиженського), який народився в цьому селі.

Як повідомляє сайт Cerkva-kovel.com.ua, монумент ушановує «засновників села, перших поселенців і наступних творців його багатовікової історії, давно забутих і відомих нам, наших далеких пращурів, рідних та близьких від сивої давнини і дотепер...»

23 серпня чин освяти з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла очолив ковельський районний декан протоієрей Іван Бонис. Із ним молилися старовижівський декан протоієрей Іван Зеленко, інше духовенство, представники Ковельської РДА, громадськість Серехович.

27 серпня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо