Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Духовенство взяло участь в урочистостях до Дня Незалежності

21 серпня 2015 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей та віце-канцлер єпархії протоієрей Олексндр Безкоровайний в обласному муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка на святковому заході з нагоди 24-ї річниці Незалежності України. Світлина з архіву владики

Єпископ Володимир-Волинський Матфей та віце-канцлер єпархії протоієрей Олексндр Безкоровайний взяли участь у святковому заході з нагоди 24-ї річниці Незалежності України.

Представники нашої Церкви побували на урочистостях, що відбулися 21 серпня в обласному муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка, на запрошення облдержадміністрації, облради, Луцької міськради та з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

22 серпня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо