Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Відділ консисторії організував підтримку сімей учасників АТО

20 червня 2015 р. Учасники паломництва до Козацьких Могил для сімей учасників АТО. Світлина з архіву Валерії Лесюк

На їхнє оздоровлення та психологічно-духовну реабілітацію відділ організації благодійності та соціального служіння єпархії використав понад 9500 грн, які пожертвувала австрійська діаспора, зокрема, парафія Покрови Пресвятої Богородиці у Відні.

20 червня 19 дорослих та 8 дітей із родин військовослужбовців із Люблинця Ковельського районного деканату разом із настоятелем парафії Великомученика й цілителя Пантелеймона священиком Матвієм Олійником побували в паломництві до Козацьких Могил під Берестечком.

У липні за підтримки Волинського центру допомоги бійцям АТО, двоє діток із сімей загиблих відпочивали у християнському таборі на березі моря в Одеській області. Путівки для них було придбано з цих коштів. Ще для трьох дітей оплачено проїзд з табору додому. П’ятьом із сімей бійців, зокрема, зниклих безвісти з Луцька, Ківерецького деканату й Ратного надано фінансову допомогу на лікування та оздоровлення.

А в серпні провели благодійну акцію «Під покровом любові», що проходила під керівництвом молодих креативних художників Богдана Осіюка та Галини Палазнік (худстудія «Мальованка»).

21 серпня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо