Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Єпархіальний підрозділ провів захід для сімей учасників АТО

8 серпня 2015 р. Під час заходу «Під покровом любові», яку організував відділ організації благодійності та соціального служіння єпархії для сімей учасників АТО. Світлина з архіву Валерії Лесюк.

Творча зустріч «Під покровом любові», яку організував відділ організації благодійності та соціального служіння єпархії, відбулася в Луцьку, у цетральній бібліотеці для дітей.

Ціль заходу – надати духовно-психологічну допомогу сім’ям військовослужбовців, учасників війни на Сході України, повідомила керівник відділу Валерія Лесюк.

Шість матусь і семеро дітей віком до дев’яти років провели разом майже п’ять щасливих годин, відображаючи пензлем на полотнах свій настрій та позитивні емоції. І хоча вони не відзначають у собі великого художнього хисту, їм все вдалося!

Перший малюнок був спільний. Дітки вигадували сюжет, мами допомагали. Другий малюнок жінки малювали самі. У повній тиші, віддавшись своїм відчуттям (дітлахів у ту мить розважали дорослі організатори).

І мами, і діти отримали море задоволення! Деякі з них навіть забажали вчитися мистецтву малювання.

«Любов перемагає!» – з таким лозунгом Валерія Лесюк планує показати ці художні полотна згодом у декількох європейських містах. Для того, щоб усі зрозуміли, що попри війну, мами і дітки військовослужбовців є справжньою опорою для своїх татусів й любов їхня не тліє, а навпаки, стає ще сильнішою.

Творча зустрі відбулася за сприяння керівників мистецької студії «Мальованка» Богдана Осіюка та Галини Палажнік, ГО «Волинський координаційний центр допомоги учасникам АТО», Ніни Бочарової, директорки центральної міської бібліотеки для дітей та за фінансової підтримки австрійської діаспори, зокрема парафії Покрови Пресвятої Богородиці у Відні.

13 серпня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо