Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Владика Михаїл: Кожна людина має право змінити життя

23 липня 2015 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – під час зйомок фільму «Володимир Великий: погляд з Волині». Світлина інформаційної служби єпархії

Князь Володимир був грішником, але став рівноапостольним. Чому так сталося – митрополит Луцький і Волинський пояснив у фільмі «Володимир Великий: погляд з Волині», що недавно вийшов в ефірі обласного державного телебачення.

Архіпастир вважає, що розглядати постать князя треба не через призму його гріхів. Треба оцінювати, що він зробив для України. А приніс хреститель Русі світло Христової євангельської істини. «Маючи владу, людям дав можливість наблизитися до Христа. Не відганяв, як, наприклад, радянська влада, а, будучи грішником, розкаявся і не тільки сам прийшов до Христа, а й людей привів», – підкреслив високопреосвященний.

11 серпня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо