Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Делегація ВПБА долучилася до патріарших урочистостей на Черкащині

Ректор протоієрей Володимир Вакін та викладачі Волинської православної богословської академії взяли участь в освяті храму Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) та відкритті військового паломництва «Холодноярська проща».

Як повідомляє сайт Vpba.org, представники ВПБА на запрошення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана та з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла відвідали Черкаську єпархію 25–26 липня.

Священики-волиняни були учасниками Богослужінь, які очолювали Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет та владика Іоан. Зокрема, на хуторі Буда в урочищі Холодний Яр освятили храм на честь останнього кошового отамана Запорізької Січі, який закінчив своє життя в засланні на Соловках за наказом російської імператриці Катерини ІІ. А в с. Суботів, де свого часу був похований гетьман Богдан Хмельницький, відбулося відкриття першої Всеукраїнської військово-патріотичної прощі «Холодноярська проща».

02 серпня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо