Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Митрополит Михаїл очолив храмове свято в Ківерцях

24 липня 2015 р. Храм Рівноапостольної княгині Ольги в Ківерцях. Світлина інформаційної служби єпархії

24 липня, у день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги, владика очолив Божественну Літургію в церкві на її честь із нагоди престольного празника.

У проповіді високопреосвященний порушив питання важливості прославлення великої княгині, а разом з тим і хрестителя Київської Русі князя Володимира Великого, саме як українських святих. Архієрей наголосив: той факт, що вони є вихідцями з українських земель, – вагомий аргумент у теперішній українсько-російській війні, оскільки спростовує теорії «русского мира» та «собирания русских земель». Владика зазначив: нещодавні заяви російських очільників щодо нібито російського походження цих угодників, а відповідно, і політичні претензії Росії, безпідставні. Це, до речі, знову доведено в ході наукових конференцій останніх років.

Наостанок архіпастир закликав присутніх, за прикладом рівноапостольної, більше часу приділяти християнському вихованню своїх онуків: «Бачила, що з сина пуття не буде, то хоч внука виховала, і виховала хрестителя Київської Русі».

Із керуючим єпархією служили: ківерецький декан протоієрей Іван Семенюк, настоятель храму протоієрей Олег Ткачусь та інше місцеве духовенство.

26 липня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо