Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Міністерство молоді та спорту подякувало волинському архієреєві

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина Ярослава Близнюка і Олександра Більчука

Мінмолодьспорт висловило вдячність за сприяння в організації громадського молодіжного центру у Волинській православній богословській академії.

У листі, що надійшов на адресу митрополита Луцького і Волинського Михаїла, сказано: «...приємно відмітити, що саме завдяки Вашій допомозі та прихильному ставленню спілка громадських організацій „Молодіжна платформа“ організувала у приміщенні ВПБА молодіжний центр. Переконані, що дане починання матиме гарні результати та стане прикладом для інших регіонів».

26 липня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо